top of page

Hakkımızda 

 

  İBER TEKNO OTOMASYON SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ.,  Türkiye ekonomisinin endüstri alanında ihtiyaç duyduğu  ve Ar-Ge çalışmalarının ön planda olduğu sistemleri üreterek ,  bu alanda dışa bağımlılığın minimum seviyeye indirilmesi amacıyla 2016 yılında kurulmuştur. Alanında deneyimli personel kadrosu ile işi uzmanına yaptırma ilkesi doğrultusunda geliştirilen test,üretim ve montaj sistemleri ile Türkiye’nin ve Avrupa'nın öncü firmalarına çözüm ortağı olmuştur. Müşterilerine Avrupa Standartlarında sistemler üreten ve termin süresini ön planda tutan İber Tekno, teknik destek ihtiyacı konusunda da müşterilerinin  taleplerini en kısa sürede karşılamaktadır.

  İber Tekno , kalıtesini alanlarında ispatlamış ürünleri projelerinde kullanmayı, tasarım aşamasında beyin fırtınası toplantıları yaparak en iyi çözümleri bulmayı, üretim aşamasında ileri gelen teknolojileri sistemlerine entegre etmeyi ilke haline getirerek müşterilerine maksimum kazanç sağlamayı amaçlamaktadır. Müşterilerine her koşulda maksimum kaliteyi minimum maliyetle sağlamayı ve zamanında teslim etmeyi en büyük amaç haline getiren İber Tekno, sektörde ihtiyaç duyulan lider firma olmayı hedef belirlemiştir.

Vizyonumuz 

 

  Müşterilerimizle kurduğumuz karşılıklı güvene dayalı ilişkiiyüksek ürün kalitemiz ve yenilikçi çözümlerimizle güçlendirdiğimiz firma profilimizi, kurumsallaşma yönünde gerekli çalışmaları yaparak kısa zamanda sektörün önde firmalarından biri haline getirmektir.

Misyonumuz 


  Uluslararası normlara uygun, kendi alanlarında dünya lideri firmaların ürünleriyle üretilmiş, katma değeri yüksek projeleri meydana getirip, geniş bir müşteri ağına sahip olarak, sektördeki ithalatın minimum seviye ulaştırılmasını sağlamaktır. 

 

Kalite Politikamız 

 

  İber Tekno ve Otomasyon Sistemleri,

 

- İlkelerine bağlı olarak çalışmalarını yürütür.

- Projelerini her zaman, sektördeki örneklerini inceleyerek daha ileri noktaya götürmeyi amaçlar.

- Daima en ileri teknoloji ve ürünleri kullanır.

- Her geçen gün daha da gelişen sektörde, gelişmeleri ve sistemleri firma profiline uygulamayı amaçlar.

- Maksimum kaliteyi, minimum maliyetle üretir.

- Proje termin sürelerine bağlı kalır.

- Müşterilerinin teknik destek ihtiyaçlarını en uygun şekilde yanıtlar.

- Çalışanlarının gelişimi için gerekli olanakları sağlar.

FCT TEST, ICT TEST, BURN-IN TEST
bottom of page